Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm

Tescoma Zásobník Na Nespresso Kapsle FlexiSPACE 370x148 Mm

Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Pomůcky pro čaj a kávu
Dodavatel:Tescoma
Cena:299.00 Kč
Tescoma zásobník na Nespresso kapsle FlexiSPACE 370x148 mm 3,5 (70%) 19 hodnocení

✅ Konfigurátor FlexiSPACE Nejste si jisti, zda-li se vám vybrané zásobníky do zásuvky vměstnají a v jakém počtu? Chcete si vizualizovat více variant jejich uspořádání? Vytvořte si svoji sestavu v konfigurátoru - stačí zadat rozměr své zásuvky.     Zásobník FlexiSPACE vám v zásuvkách udělá pořádek   Máte opravdu přehledně a účelně uspořádané kuchyňské zásuvky? Vyžíváte jejich prostor tak, abyste měli vše potřebné po ruce a vždy ihned našli to, co hledáte? Pokud vám současné pořadače, zásobníky a jiné pomůcky na rozčlenění prostoru moc nepomáhají, nebo je v zásuvkách vůbec nemáte, bude se vám hodit šikovný systém FlexiSPACE.  Organizér, který si sestavíte na míru   Jednotlivé zásobníky FlexiSPACE můžete v zásuvce kuchyňské linky použít samostatně nebo v sestavě, kterou si do každého šuplíku poskládáte individuálně přesně podle svých potřeb a velikosti zásuvky. Systém je totiž navržen tak, aby šel snadno spojovat do zarovnaných sestav a optimálně využil různě velký prostor.     Příbory, kuchyňské nářadí, drobné pomůcky, kávové kapsle nebo čajové sáčky jsou v sestavách zásobníků uloženy stabilně, přehledně a s maximální úsporou místa.   FlexiSPACE v šuplíku nejezdí   Zásobníky dodáváme s univerzálními spojkami a protiskluzovými nožkami pro snadné a rychlé vytváření sestav. Díky nim jednotlivé zásobníky pevně drží při sobě, jsou stabilní a v zásuvkách „nejezdí“. vyrábíme je z kvalitního, mimořádně odolného plastu jsou v příjemné neutrální barvě, která se hodí ke každému barevnému pojetí kuchyně poskytujeme na ně prodlouženou záruku 3 roky!


 • DOMO DO717MF
  DOMO DO717MF

  Příprava dokonale napěněného mléka do vašeho cappuccina, latte i jiných nápojů se stane díky elektrickému napěňovači..

  1289.00 Kč
 • Frapovač HÓBBY BM-209 C, plastová nádoba
  Frapovač HÓBBY BM-209 C, plastová nádoba

  Díky tomuto designovému frapovači můžete mít lahodné frapé připravené během chvilky. Dopřejte si chvilku pohody a vychutnejte si..

  599.00 Kč
 • Maxxo Vodní filtr pro kávovary Philips Saeco
  Maxxo Vodní filtr pro kávovary Philips Saeco

  Maxxo CC465 vodní filtr vhodný pro kávovary Philips Saeco, Lavazza, Gaggia zlepšuje kvalitu vody při přípravě kávy. Výrazně snižuje..

  199.00 Kč
 • Scanpart 10 ks čistících tablet do kávovarů
  Scanpart 10 ks čistících tablet do kávovarů

  Vysoce kvalitní čistící tablety do kávovarů a zpěňovačů mléka značky SCANPART. Tablety čistí vnitřní součásti výrobníků kávy..

  139.00 Kč
 • Scanpart 6 ks tablet pro odstraňování vodního kamene do kávovarů
  Scanpart 6 ks tablet pro odstraňování vodního kamene do kávovarů

  Scanpart odvápňovací tablety jsou vysoce kvalitní tablety pro odstranění vodního kamene z kávovarů. Pravidelné odstraňování vodního..

  149.00 Kč
 • ECG NM 216
  ECG NM 216

  Napěňovač mléka v elegantním nerezovém provedení ocení všichni milovníci teplých i studených kávových specialit. Především pak..

  1299.00 Kč
 • Alpina 06952 Držák na kávové kapsle 30ks
  Alpina 06952 Držák na kávové kapsle 30ks

  Jednoduchý a velmi praktický kovový stojan na 30 kávových kapslí umístíte kdekoliv. Stylový držák pro úhledné uložení vašich..

  169.00 KčHledáte Zásobníky na kávové kapsle? V sekci nápoje | pomůcky pro čaj a kávu je možné objevit jedinečné tescoma zásobník na nespresso kapsle flexispace 370x148 mm!
© 2021Kontakt