Tescoma nádoba na olej VITAMINO 250 ml, s vyluhovacím sítkem

Tescoma Nádoba Na Olej VITAMINO 250 Ml, S Vyluhovacím Sítkem

Tescoma nádoba na olej VITAMINO 250 ml, s vyluhovacím sítkem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dochucování
Dodavatel:Tescoma
Cena:309.00 Kč
Tescoma nádoba na olej VITAMINO 250 ml, s vyluhovacím sítkem 4 (80%) 33 hodnocení

✅ Připravte si ochucený olej přímo v nádobě, ve které ho budete při stolování podávat.    V ČEM NÁDOBA S VYLUHOVACÍM SÍTKEM VITAMINO VYNIKÁ?   V nádobě na olej s vyluhovacím sítkem připravíte snadno olej ochucený sušenými nepomletými bylinkami, kořením, chilli papričkami, česnekem apod. Unikátní vyluhovací sítko zadrží bylinky a koření uvnitř, podávaný olej je čistý. Pro ochucování jsou vhodné všechny druhy olivového oleje a olej slunečnicový, sezamový, mandlový, sójový či kukuřičný.   JAKÉ MÁ NÁDOBA S VYLUHOVACÍM SÍTKEM VITAMINO DALŠÍ VÝHODY?   vyluhovací sítko je opatřeno šroubovacím motýlkem pro stabilní umístění v nádobě.   díky odnímatelnému silikonovému uzávěru se sítko snadno čistí.   Materiál: prvotřídní borosilikátové sklo, pružný silikon a odolný plast. Údržba: vhodné do myčky. Záruka: 3 roky.


  • Tescoma nádoba na smetanu GUSTITO
    Tescoma nádoba na smetanu GUSTITO

    Vyrobeno z prvotřídního porcelánu, určeno ke stylovému podávání nápojů. Odolné do 200°C, vhodné do mikrovlnné trouby, mrazničky a..

    159.00 KčHledáte Nádoby na olej a ocet? V sekci stolování | dochucování je možné objevit jedinečné tescoma nádoba na olej vitamino 250 ml, s vyluhovacím sítkem!
© 2022Kontakt