TESCOMA čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

TESCOMA čajová Konvice PERFECTA Cream 1.5 L

TESCOMA čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a káva
Dodavatel:Tescoma
Cena:799.00 Kč
TESCOMA čajová konvice PERFECTA Cream 1.5 l 3 (60%) 25 hodnocení

✅ Designová retro konvice Perfecta Cream v moderním provedení je vynikající pro ohřev vody. Nerezová nádoba je opatřena odolnou vnější povrchovou úpravou v atraktivní smetanové barvě. Doplněna komfortní sklápěcí rukojetí. Dostatečně velký plnicí otvor pro snadné plnění vodou z kohoutku a píšťalka s bezpečným otvíráním signalizující dosažení varu. Píšťalku není nutné z konvice snímat, je sklápěcí a při použití nepálí. Je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu. Dá se použít pro všechny typy sporáků včetně indukčních. Snadná údržba. Záruka 3 roky.


 • Čajník nerez ANETT 1,68 l
  Čajník nerez ANETT 1,68 l

  Tento čajník je provedený v elegantním a nadčasovém designu a stane se originálním doplnkěm do kuchyně. Skvěle se uplatní jak v..

  359.00 Kč
 • Nerezový čajník Samba 2,5 l
  Nerezový čajník Samba 2,5 l

  Elegantně tvarovaný nerezový čajník má praktický matný povrch. Čajník je opatřen píšťalkou, pohodlným plastovým madlem a víkem. Je..

  299.00 Kč
 • Berlinger Haus Čajník Purple Metallic Line, 3 l
  Berlinger Haus Čajník Purple Metallic Line, 3 l

  Čajník o objemu 3 l je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Je doplněn černým plastovým úchytem pro snadnou manipulaci a..

  785.00 Kč
 • Altom Konvice na čaj se sítkem Black, 1,5 l
  Altom Konvice na čaj se sítkem Black, 1,5 l

  Kuchyň je kouzelnou místností, ve které se tvoří ty nejtajuplnější čáry se surovinami, které pak vytvoří ten nejchutnější pokrm...

  149.00 Kč
 • Orion Čajník s píšťalkou Tonča, 1,75 l
  Orion Čajník s píšťalkou Tonča, 1,75 l

  Smaltovaný čajník s píšťalkou, která vám ohlásí vařící se vodu. Doplněn praktickou plastovou rukojetí a nerezovou pokličkou s..

  759.00 Kč
 • Čajník nerez CORONA 2l, Tescoma
  Čajník nerez CORONA 2l, Tescoma

   Čajová konvice CORONA je vynikající pro přípravu čaje, zalévané kávy apod., opatřeno píšťalkou. Nálevka s bezpečným bezdotykovým..

  949.00 Kč
 • Florina Čajník Silia, 2,3 l
  Florina Čajník Silia, 2,3 l

  Elegantně tvarovaný nerezový čajník má praktický matný povrch. Čajník je opatřen píšťalkou, pohodlným plastovým madlem a víkem. Je..

  359.00 KčHledáte Čajníky a čajové konvice? V sekci kuchyně a jídelna | Čaje a káva je možné objevit jedinečné tescoma čajová konvice perfecta cream 1.5 l!
© 2021Kontakt