Skladový stan 8x12m PROFI - nehořlavý Bílá

Skladový Stan 8x12m PROFI - Nehořlavý Bílá

Skladový stan 8x12m PROFI - nehořlavý Bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Nábytek
Cena:65320.00 Kč
Skladový stan 8x12m PROFI - nehořlavý Bílá 2,25 (45%) 19 hodnocení

✅ Tento skladový stan slouží pro bezpečné skladování zboží, k zastřešení nákladních / osobních automobilů, lodí, motocyklů, zemědělské / lesní techniky, nebo k zastřešení venkovního bazénu či staveniště. Ideální přístřešek pro zvířata chovaná na farmě. Lze využít také na veletrzích jako prodejní / výstavní halu. Nabízí perfektní ochranu proti větru, chladu a dešti. Konstrukce je ze 100% pozinkované oceli. Stan se upevňuje k zemi pomocí robustních kovových kolíků přes patky na nohou konstrukce. Patky lze přišroubovat i do pevného podkladu (beton, dlažba) pomocí šroubů (šrouby nejsou součástí balení). Konstrukce je ze silných odolných trubek o průměru 50 mm.Konstrukce má dvojitou přídavnou střešní výztuhu pro zvýšení odolnosti střechy a má zesílené boční stěny a zvýšenou stabilitu díky hraně stěnové a podlahové konstrukce, kterou lze v případě potřeby smontovat pouze částečně. Konstrukce je zesílena také diagonálními podpěrami ve všech rohových prvcích. Štítové strany mají pro zpevnění další dvě podpěry. Konstrukci můžete ještě dodatečně vyztužit ocelovými lany (lana jsou součástí balení).Plachta je vyrobena z velmi pevného PVC materiálu o zesílené gramáži 580 g / m2. Je odolná vůči UV záření. Díky svarovým švům vzniklým tepelným zpracovaním je stan 100% vodotěsný. Plachta je z ohnivzdorného materiálu třídy B1. Střešní plachta se skládá z jedné části, což výrazně zvyšuje její těsnost a trvanlivost.Ventilační okno umístěné na obou stranách haly zabraňuje kondenzaci a udržuje optimální vnitřní klima.Stan má dva vchody umístěné na obou stranách, které jsou opatřeny silnými zipy. Tento jednoduchý systém otevírání a zavírání zajišťuje komfort každodenního používání.Boční stěny lze namontovat jednotlivě a nabízí se tak několik variací v uspořádání stanu: od zcela uzavřeného po zcela otevřený. Stan si můžete přizpůsobit aktuálním potřebám a vytvořit si vchod z kterékoli strany stanu. Stěny stanu jsou vybaveny těsnícím systémem suchého zipu.Kupujete PVC ohnivzdorný materiál, který má certifikát v souladu s: PL - EN 13501-1 D - DIN 4102 - B1 / B2 F - M1 / ​​M2 DK, S, N - SIS 650082 A - EN 13501-1 CH - BKZ 5.2 Nákupem obdržíte osobní certifikát. Barva:bílášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu.Materiál - varianta PROFI:vyztužená pozinkovaná ocelová konstrukceplachta ze zesíleného PVC materiálu cca 580 g / m2Rozměry:šířka: 8 m délka: 12 mvýška stran: 3 mvýška: 3,4 mvstup: 600 x 300 cm Dodáváno v demontu.


 • Zahradní altán 3x4 m Dekorhome Modrá
  Zahradní altán 3x4 m Dekorhome Modrá

  Tento altán funguje jako ideální řešení pro ochranu před sluncem.Má robustní kovovou konstrukci o čtyřech nohách (zakotvení s kolíky pro..

  4790.00 Kč
 • Zahradní altán 3x3m Dekorhome
  Zahradní altán 3x3m Dekorhome

  Zahradní altán je ideální pro zahradní párty, oslavy atp. Je stabilní díky použitým vysoce kvalitním materiálům. Robustní rám, včetně..

  1690.00 Kč
 • Zahradní altán 3x6 m Dekorhome
  Zahradní altán 3x6 m Dekorhome

  Zahradní altán 3x6m s potiskem dřevěné chatky. Celkem má 6 bočních stěn které jsou opatřeny srolovatelnými stěnami, tyto stěny se dají..

  3790.00 Kč
 • Zahradní ratanový altán 3x4m SH021R Dekorhome
  Zahradní ratanový altán 3x4m SH021R Dekorhome

  Zahradní ratanový altán 3x4m je elegantním doplňkem zahrady či terasy. Střešní okno poskytuje v horkých dnech dostatečné větrání...

  6990.00 KčHledáte Zahradní altány? V sekci heureka.cz | nábytek | zahradní nábytek je možné objevit jedinečné skladový stan 8x12m profi - nehořlavý bílá!
© 2020Kontakt