Gril Monolith Guru Edition 57 cm se stojanem

Gril Monolith Guru Edition 57 Cm Se Stojanem

Gril Monolith Guru Edition 57 cm se stojanem

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Keramické grily
Dodavatel:Monolith
Cena:65750.00 Kč
Gril Monolith Guru Edition 57 cm se stojanem 3,75 (75%) 19 hodnocení

✅ Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanuPo obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky využitelné k odkládání různých ingrediencí, grilovacího nářadí a dalších pomůcekMaximálně všestranný gril s širokým uživatelským rozhraním – umožňuje 4 metody grilování (přímé a nepřímé grilování, uzení a pečení)S Monolith Guru se dá grilovat ve dvou úrovních (klasický rošt na běžné grilování a vyvýšený rošt na pečení a nepřímé grilování)


 • Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem
  Gril Monolith Le Chef Pro Serie se stojanem

  Velký gril na dřevěné uhlí z masivní keramiky zasazený do bytelného stojanuPo obou stranách grilu jsou praktické bambusové stolky..

  62300.00 Kč
 • Gril Monolith Classic Pro Serie
  Gril Monolith Classic Pro Serie

  Kotlový gril z masivní keramiky vybavený grilovacím roštem o průměru 46 cmUniverzální gril s bohatým uživatelským rozhraním – 4 metody..

  33400.00 Kč
 • Gril Monolith Junior
  Gril Monolith Junior

  Kotlový gril z masivní keramiky vybavený grilovacím roštem o průměru 33 centimetrůUniverzální gril s pestrým uživatelským rozhraním - 4..

  14300.00 Kč
 • Gril Monolith Junior se stojanem
  Gril Monolith Junior se stojanem

  Masivní keramický gril na dřevěné uhlí s podstavcem a grilovacím roštem o průměru 33 centimetrůVšestranný gril s širokým uživatelským..

  16900.00 Kč
 • Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“
  Gril Big Green Egg Mini „Easy Start“

  Proč si pořídit gril Big Green Egg Mini v sadě Easy Start?    vše co potřebujeme ke grilování s grilem BGE Mini v jedné krabici  ..

  19879.00 KčHledáte Grily Monolith? V sekci grily krby | keramické grily je možné objevit jedinečné gril monolith guru edition 57 cm se stojanem!
© 2020Kontakt