Berlingerhaus Smart s tělesnou analýzou 150 kg Rosegold Metallic Line

Berlingerhaus Smart S Tělesnou Analýzou 150 Kg Rosegold Metallic Line

Berlingerhaus Smart s tělesnou analýzou 150 kg Rosegold Metallic Line

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Malé spotřebiče
Dodavatel:Berlinger Haus
Cena:615.00 Kč
Berlingerhaus Smart s tělesnou analýzou 150 kg Rosegold Metallic Line 5 (100%) 24 hodnocení

✅ Osobní váha Smart značky Berlinger Haus v atraktivním moderním designu s LCD displejem s modrým osvětlením se stane praktickým a užitečným společníkem v každé domácnosti. Vyrobená je z ABS a tvrzeného skla. Disponuje několika praktickými funkcemi.Vlastnosti a specifikace: multifunkční měření tělesné hmotnosti, procenta tělesného tuku, obsahu vody v těle a podílu svalové hmoty a kostí analýza BMI (Body Mass Index) zobrazení příbytku nebo úbytku váhy oproti poslednímu měření paměť pro uložení údajů až 10ti osob funkce automatického vypnutí při nečinnosti volitelné jednotky g, kg, lb kapacita 150 kg napájení 2x AAA baterie - součástí balení


 • ECG OV 125 Osobní váha
  ECG OV 125 Osobní váha

  Osobní váha ECG OV 125 zaujme na první pohled svým ultra tenkým a moderním designem. Je vyrobena z kvalitního bezpečnostního tvrzeného..

  299.00 Kč
 • Orava EV-500 osobní váha s Bluetooth
  Orava EV-500 osobní váha s Bluetooth

  Osobní váha s bezdrátovým přenosem naměřených hodnot do mobilního zařízení přes Bluetooth® je kompatibilní s Android a iOS. Váha..

  699.00 Kč
 • Teploměr Beurer FT 90 bezkontaktní infračervený
  Teploměr Beurer FT 90 bezkontaktní infračervený

  Tento bezkontaktní teploměr Beurer BEU-FT90 je zvláště vhodný pro měření teploty u malých dětí a kojenců. Tělesnou teplotu dokáže..

  1699.00 KčHledáte Osobní váhy? V sekci bílé zboží | malé spotřebiče | péče o tělo je možné objevit jedinečné berlingerhaus smart s tělesnou analýzou 150 kg rosegold metallic line!
© 2021Kontakt