TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks


TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Vaření | Zavařovací hrnce

✅Zavařovací sklenice DELLA CASA jsou ideální pro zavařování ovoce, marmelád, pesta, hub apod. i pro zavařování paštik, masa a jejich dlouhodobé uskladnění. Díky vysoké kvalitě víček a sklenic mohou být zavařené pokrmy uchovávány ve vakuu po dobu 1 až 2 roků.Špičková šroubovací víčka jsou na vnitřní straně opatřena speciální povrchovou úpravou a unikátním těsněním v modré barvě. Víčka jsou opatřena indikátorem, který se během zavařování prohne směrem dovnitř a tím signalizuje, že jsou zavařené pokrmy uchovány ve vakuu. Po otevření a uvolnění vakua se dovnitř prohnutý střed víčka se zřetelným „klikem“ vrátí zpět do původní polohy. To signalizuje, že zavařené pokrmy byly uchovávány po celou dobu ve vakuu. Při správném zacházení jsou šroubovací víčka vhodná pro dlouhodobé opakované použití.Materiál: vysoce odolné sklo, kovová víčka se špičkovým těsněním bez použití PVCÚdržba: sklenice vhodné do myčky, víčka v myčce nemyjteZáruka: 3 roky..



Tescoma zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks

Tescoma zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks

✅Ucelený sortiment výrobků pro zavařování DELLA CASA zahrnuje kvalitní zavařovací sklenice všech obvyklých velikostí s unikátními šroubovacími víčky pro opakované použití. V čem zavařovací sklenice DELLA CASA vynikají? Zavařovací sklenice DELLA CASA jsou ideální pro zavařování ovoce, marmelád, pesta, hub apod. i pro zavařování paštik, masa, masových směsí a tukových pokrmů a jejich dlouhodobé uskladnění. Špičková kovová šroubovací víčka jsou vnitřní straně opatřena speciální povrchovou úpravou a unikátním těsněním v blankytně modré..


TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks 3,25 (65%) 23 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma zavarovaci sklenice tescoma della casa 125 ml, 6 ks obsahuje 2 produkty.


Sociální sítě
facebook youtube
Hledáte tescoma zavařovací sklenice tescoma della casa 125 ml, 6 ks? Poradíme jak vybrat TESCOMA zavařovací sklenice TESCOMA DELLA CASA 125 ml, 6 ks, z výběru eshopů.
© 2021Kontakt